KAREGÖZ Reklam WebSite Katalog Tasarım Hizmetleri

Gerekli tüm bilgi birikimi ve teknik donanıma sahip Karegöz Ajans, önce bilgiye ulaşır. bilgiyi analiz eder, sonuçlar çıkartır, Sonuçlardan stratejiler geliştirir, Stratejiyi yaratıcı çalışmalara dönüştürür, Yaratıcı çalışmaları en uygun mecralara uygular.
Kurumsal kimlik çalışmalarından marka yaratma-yaşatma ve konumlandırmaya, basın ilanlarından her türlü basılı malzemeye, outdoor ve çok yönlü kreatif çözümlerden web tasarımına kadar ihtiyaç duyduğunuz her alanda Karegöz Ajans yanınızda.

Mİsyonumuz

Reklam dünyasına yeni bir soluk ve bakış açısı getirmek. Bu işi yaparken etik davranarak kalitemizi güven ile perçinlemektir. Gelişmiş tasarım yeteneklerimiz ile müşterilerimizin reklam ve bilişim sektörlerindeki tüm ihtiyaçlarnı en etkin ve hızlı çözümler üreterek ve en iyilerin arasına taşıyarak markalaştırmaktır.

Vİzyonumuz

Değişen ve gelişen iş dünyasında üretkenliği, kaliteyi, özgün fikirleri, yaratıcı tasarımları ön planda tutarak, müşterilerimiz ile uzun vadeli bir iş birliği içerisinde çalışmak, güçlü imajlar ve markalar yaratarak kalıcılık sağlamaktır.

Neden Bİz

Ajansımız size yönelik görevleri gerçekleştirirken ürünün en faydalı, en dikkat çekici, en çok tercih edilen yönlerini ortaya çıkararak işe başlar. Toplum analizi yaparak kime neye ve niye sorularına cevap arar. Bu bağlamda ulaşılan sonuç reklam ajansının ve müşterisinin gelinmesini istediği noktadır.

0
0
0
0

Hakan ÇAM

CEO / Grafiker

1981 yılında Adana'da Doğdu.
İlk, orta ve Lise Öğrenimini Adana'da Tamamladı.
2001-2005 Çukurova Güzel Sanatlar Grafik Bölümünden Mezun Oldu.

Kendine ait KAREGÖZ Reklam Ajansında Yönetici Grafiker ve Webmaster Olarak Çalışıyor.


Bağlantı

Neler Yaparız ? ! +